Субота, 18.11.2017, 10:35

Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія"

Меню сайту
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Карта
Корисно
Корисно
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 250
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Об'єднання "Шкільна родина"

Наша символіка

Прапор школи

Пісня школи

Слова випускниці школи Юлії Зінченко

Музика вчителя музичного мистецтва Колісняка А.В.

І

Завітайте в школу нашу і побачите ви там

Повну розуму й натхнення королеву знань.

Тут у нас усе чудово, розуміння між дітьми,

Класи сонячні й просторі й кращі вчителі.

Тут нас завжди пам’ятають і з любов’ю зустрічають.

Приспів

Тільки тут,

Тільки тут зимою літо,

Тільки тут

Шлях в науку нам відкрито.

І тебе пам’ятати буду я,

Барвінкова школо ти моя.

ІІ

І нехай літа минають, я тебе не забуваю.

Залишила ти спогади мені.

Рідна школо, ти чудова, калинова, перлинкова,

Ти для нас усіх – другий дім.

Тут нас завжди пам’ятають і з любов’ю зустрічають

 

Герб школи

Структура учнівського самоврядування

 

 

 

 

Рада керівників центрів

 учнівського самоврядування

 

Голова Ради  - Петрученко Дарина

Заступник – Якубець Ольга

Секретар –Кмець Анастасія

 

Члени районної Ради лідерів:

 

 

Петрученко Дарина,

Якубець Ольга,

Кмець Анастасія,

Миколайчук Ірина,

Головчук Олена,

Ковальчук Анастасія

 

 

Члени Ради керівників центрів

 учнівського самоврядування

5-А - Стецюк Анастасія

5-Б – Архипюк Тетяна

5-В – Хомяк Денис

6-А – Попова Софія, Тертична Софія

6-Б – Козачук Кароліна

6-В – Поцілуйко Анастасія

7-А – Грабар Іванна

7-Б - Рабчевська Вікторія

7-В – Найдюк Вікторія, Врублевська Крістіна

8-А – Алексійчук Крістіна

8-Б – Мельник Вікторія

8-В – Замашнюк Юлія, Барсукова Єлизавета

9-А – Рижик Галина

9-Б – Калаус Аліна

9-В – Головчук Олена, Ковальчук Анастасія

10-А – Миколайчук Ірина

10-Б – Семьонова Поліна, Вялов Ілля

11-А – Блажієвська Іванна, Заярна Каріна

11-Б – Верболюк Дарина, Кмець Анастасія

 

 

Розподіл обов’язків

 у Раді керівників центрів

 учнівського самоврядування

Центр «Здоров’я і спорт»  

Голова  - Вялов Ілля (10-Б)

Рижик Галина (9-А)

Рабчевська Вікторія (7-Б)

 

Центр «Родина»

Голова  - Кмець Анастасія (11-Б)

Калаус Аліна (9-Б)

Тертична Софія (6-А)

 

Центр «Природа»

Голова – Блажієвська Іванна (11-А)

Козачук Кароліна (6-Б)

Найдюк Вікторія (7-В)

Мельник Вікторія (8-Б )

 

 Центр «Господарські справи»

Голова – Семьонова Поліна (10-Б)

Ковальчук Анастасія (9-В)

Грабар Іванна (7-А)

Булгакова Ангеліна (6-В)

 

Центр «Дозвілля»  

Голова – Верболюк Дарина (11-Б)

Головчук Олена (9-В)

Врублевська Крістіна (7-В)

Прокопчук Марія (7-В)

 

Центр «Держава і суспільство»

Голова - Миколайчук Ірина (10-А)

Замашнюк Юлія (8-В)

Поцілуйко Анастасія (6-В)

Архипюк Тетяна (5-В)