Субота, 18.11.2017, 10:30

Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія"

Меню сайту
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Карта
Корисно
Корисно
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 250
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 29 » Підсумки участі в районних та обласних олімпіадах 2016-2017 н.р.
10:51
Підсумки участі в районних та обласних олімпіадах 2016-2017 н.р.

                                    Підсумки    участі  учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-Ш ст. № 5 ім.О.П.Онищука,

                                                            гімназія»  в районних та обласних  олімпіадах   2016-2017 н.р.

Предмет

Всього учасн.в

рай.олімп.

Клас

Прізвище учня

Місце в рай. олімпіаді

Вчитель

Участь в обл. олімпіаді

1.

Українська мова

 

7-Б

Орлова Марія

ІІІ

Сахнюк О.Л.

 

2.

8-В

Білоус Софія

ІІ

Ткаченко А.І.

 

3.

8-Б

Якубець Анна

ІІ

Москалюк Г.А.

 

4.

9-Б

Семьонова Поліна

ІІІ

Совпенець Р.М.

 

5.

10-Б

Голудзяк Діана

ІІІ

Заріцька Л.С.

 

6.

10-Б

Омелянчук Анна

ІІ

Заріцька Л.С.

 

7

11-В

Кокорська Анна

ІІІ

Чорна С.В.

 

8

11-В

Шевцова Юлія

ІІІ

Чорна С.В.

 

9

Географія

 

8-Б

Якубець Анна

І

Ящук Т.В.

 

10

8-В

Білоус Софія

ІІІ

Ящук Т.В.

 

11

Історія

 

8-В

Білоус Софія

ІІ

Тукало Е.П.

 

12

10-Б

Поварчук Максим

ІІІ

Рубайло Н.В.

 

13

11-В

Шевцова Юлія

ІІІ

Тукало Е.П.

 

14

Математика

 

6-В

Прокопчук Марія

ІІ

Красножон К.В.

 

15

10-Б

Кравченко Андрій

ІІ

Задворна Т.В.

 

16

11-В

Лавренюк Анастасія

ІІ

Сопронюк О.В.

 

17

Англійська мова

 

8-Б

Якубець Анна

І

Одійчук Т.Л.

 

18

11-В

Шевцова Юлія

ІІ

Бабійчук Н.В.

 

19

11-В

Олех Крістіна

ІІІ

Бабійчук Н.В.

 

20

Біологія

 

 

8-Б

Якубець Анна

І

Рабчевська О.Р.

 

21

9-А

Чорна Тетяна

ІІ

Михайловська О.М.

 

22

11-В

Шевцова Юлія

І

Рабчевська О.Р.

 

23

Російська мова і література

 

 

9-Б

Семьонова Поліна

ІІ

Ковальчук І.В.

 

24

10-Б

Омелянчук Анна

І

Кушнірук І.В.

 

25

Фізика

 

7-Б

Красножон Анна

І

Онищук В.М.

 

26

7-Б

Островський Назар

ІІІ

Онищук В.М.

 

27

Астрономія

 

11-В

Лавренюк Анастасія

І

Онищук В.М.

 

28

11-В

Роцінська Ірина

ІІ

Онищук В.М.

 

29

Трудове навчання

 

9-Б

Савченко Ірина

ІІІ

Блажко Н.М.

 

30

9-А

Пузирьова Анна

І

Блажко Н.М.

 

31

11-В

Шевцова Юлія

І

Блажко Н.М.

 

32

8

Приступа Денис

ІІІ

Дитинчук О.А.

 

33

10-А

Закружецький Іван

ІІІ

Дитинчук О.А.

 

34

Хімія

 

8-Б

Якубець Анна

І

Бізюк Л.С.

 

35

8-В

Білоус Софія

ІІ

Бізюк Л.С.

 

36

9-Б

Савченко Ірина

І

Жижина О.Д.

 

37

10-Б

Кравченко Андрій

ІІІ

Жижина О.Д.

 

38

11-В

Лавренюк Анастасія

ІІ

Жижина О.Д.

 

39

Інформатика

 

9-Б

Семьонова Поліна

І

Задворний О.К

 

40

ІКТ

 

11-Б

Бондарчук Олексій

ІІІ

Задворний О.К.

 

41

Міжнародний конкурс з української мови ім..П.Яцика

 

5-В

Веремієнко Анна

ІІ

Сахнюк О.Л.

 

42

5-В

Яцейко Дарина

ІІІ

Сахнюк О.Л.

 

43

5-Б

Козачук Кароліна

ІІІ

Заріцька Л.С.

 

44

6-В

Щербина Людмила

ІІ

Чорна С.В.

 

45

7-В

Замашнюк Юлія

ІІІ

Москалюк Г.А.

 

46

9-Б

Семьонова Поліна

І

Совпенець Р.М.

ІІІ

47

9-Б

Семендяк Богдана

ІІ

Совпенець Р.М.

 

48

11-В

Ковальчук Ірина

ІІ

Чорна С.В.

 

49

11-В

Шевцова Юлія

ІІІ

Чорна С.В.

 

50

Мовно-літературний конкурс

ім.Т.Г.Шевченка

 

5-В

Веремієнко Анна

ІІ

Сахнюк О.Л.

 

51

5-В

Яцейко Дарина

ІІ

Сахнюк О.Л.

 

52

5-Б

Козачук Кароліна

ІІІ

Заріцька Л.С.

 

53

6-В

Щербина Людмила

І

Чорна С.В.

 

54

6-Б

Рабчевська Вікторія

ІІІ

Ткаченко А.І.

 

55

7-Б

Орлова Марія

І

Сахнюк О.Л.

 

56

7-В

Замашнюк Юлія

ІІ

Москалюк Г.А. Сахнюк О.Л.

 

57

8-В

Петрицька Дарина

ІІ

Ткаченко А.І.

 

58

10-Б

Голудзяк Діана

ІІІ

Заріцька Л.С.

 

59

11-В

Ковальчук Ірина

І

Чорна С.В.

 

 

Переглядів: 101 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0